czwartek, 23 lipca 2015

love 2.


Spacerujemy, szukamy cienia każdego dnia kiedy praży, że aż boli. Ostatnio udało nam się złapać wietrzny dzień, który był łaskawy, bo dało się chociaż oddychać i myśleć.. ;)
Błażej jest bardzo konkretnym dzieckiem, które dokładnie wie, co musi mieć. Tak więc czapki i buty najczęściej wybiera sam, bo uparciuch z niego pierwszorzędny i decydującym głosem stwierdza, że codziennie musimy być na podwórku minimum pół dnia. Jestem z tego faktu bardzo zadowolona, bo świeże powietrze przeważa nad telewizorem w stu procentach. A jak jest u was? Pozwalacie dzieciom na oglądanie bajek? Przyznam szczerze, że  sama ograniczałam bajki Błażejowi i teraz są tego pozytywne skutki, ale od razu zaznaczam, że coś tam ogląda ;) Jestem ciekawa jak jest u Was?

Abstrahując od tv, trochę powietrza i mody:
koszulka- nike
spodnie- zara
czapa- h&m
buty- reebok

loveBłażejove, xoxo


10 komentarzy:

 1. U nas w lecie świeże powietrze wygrywa, natomiast w sezonie zimowym bajki są często włączane (syn nawet ich nie ogląda ale lubi słuchać, gdy się bawi ) :-)

  A mały jak zwykle-uroczy!!! ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie Twój synek wygląda - jeśli chodzi o oglądanie bajek u mojego (a mam dziecko większe - 8 - letnie) też ograniczam, w telewizji teraz bajek jest multum, lecz nie każda wartościowa, często w nich wiele przemocy. Po za tym tych bajek jest za dużo - więc ograniczać trzeba :)

  OdpowiedzUsuń
 3. U nas bajki są bardzo rzadko, przeważnie jak dziewczynki są chore.

  OdpowiedzUsuń
 4. Uroczy chłopczyk :) U nas ostatnio trochę chłodniej się zrobiło :) Fajna apaszka pod szyję.

  OdpowiedzUsuń
 5. rośnie jak na drożdzach, pięknousty!

  OdpowiedzUsuń
 6. U nas bywa rożnie. Potrafimy cały dzień przesiedzieć na dworze, a do domu przyjść tylko na obiadek i popołudniową drzemkę, ale bywa również tak, że córcia nie chce iść na dwór w tedy siedzimy w domu wymyślając różne gry i zabawy. Tv zazwyczaj oglada zazwyczaj wieczorem przed spaniem i to nie bajki tylko filmy dla dzieci przyrodniczo-naukowe.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. U nas bywa rożnie. Potrafimy cały dzień przesiedzieć na dworze, a do domu przyjść tylko na obiadek i popołudniową drzemkę, ale bywa również tak, że córcia nie chce iść na dwór w tedy siedzimy w domu wymyślając różne gry i zabawy. Tv zazwyczaj oglada zazwyczaj wieczorem przed spaniem i to nie bajki tylko filmy dla dzieci przyrodniczo-naukowe.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. U nas bywa rożnie. Potrafimy cały dzień przesiedzieć na dworze, a do domu przyjść tylko na obiadek i popołudniową drzemkę, ale bywa również tak, że córcia nie chce iść na dwór w tedy siedzimy w domu wymyślając różne gry i zabawy. Tv zazwyczaj oglada zazwyczaj wieczorem przed spaniem i to nie bajki tylko filmy dla dzieci przyrodniczo-naukowe.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. O matko. Moje dziecko też się czasem uprze i zrobi sobie stylizację taką, że hej! Wygląda jak pisanka, albo wyskoczy w wełnianej sukience przy 30'C. Nie zabraniam jej, bo przecież nie będę się z dwulatkiem szarpać, tylko biorę jej czasem ciuchy na zmianę jakby jej się gorąco zrobiło 😂

  OdpowiedzUsuń
 10. O JEJKU ALE Z NIEGO CUDOWNY SŁODZIAK.
  POZDRAWIAM:)*

  OdpowiedzUsuń